CB OBCHODY s.r.o.

Jsme skupina specializovaných internetových obchodů se zaměřením na elektro, dřezy a zahradu.

Základy naší obchodní společnosti vznikly již v roce 1993. Nyní provozujeme dvě kamenné prodejny v Českých Budějovicích.

Možnost osobního odběru z 25 výdejních po celé ČR. Doprava a montáž u vybraných výrobků po celé ČR zdarma.

Na telefonních linkách našeho call centra jsou pouze pracovníci s dlouholetou praxí, kteří jsou vždy připraveni Vám co nejlépe poradit.

cbobchody

Naše obchodní společnost je významným partnerem firem Liebherr, Miele, Bosch, Siemens, Gorenje, Whirlpool, Catler, Brandt a dalších... Na našich kamenných prodejnách a internetovém obchodě ELEKTROCB.CZ prodáváme pouze výrobky schválené pro prodej v ČR, zajištěné certifikátem oprávněného dovozce. U vybraných modelů zdarma doprava, montáž a svoz starého spotřebiče.

cbobchody

Nabízíme rozsáhlý výběr dřezů, baterií, drtičů, dávkovačů saponátu a kompletního příslušenství od více než 22 renomovaných výrobců. Navštivte naši nabídku nerezových, granitových, kompozitních a keramických dřezů za skvělé ceny. U mnohých modelů dřezů doprava zdarma. Jsme výhradním dovozcem antibakteriálních dřezů Poalgi do ČR a SR.

cbobchody

Rozsáhlý akční výběr ruční, elektrické či benzínové zahradní techniky. Na většině modelů doprava zdarma. U nás naleznete vše potřebné pro Vaši zahradu za bezkonkurenční ceny a s možností pozáručního servisu. Velký výběr zahradních grilů, bazénů a skleníků. K výběru z více než 45 značkových výrobců.

VORÁČEK s.r.o. | Milady Horákové 72 | 37005 České Budějovice info{@}elektrocb.cz

toplist.cz EDGERING WEB.DESIGN | x4u CMS | 2018